zniszczone kolano

Answered
0
0

Witam.
Od dziecka leczę chore kolano, jestem po 5 zabiegach chirurgicznych, ostatnia artroskopia w lipcu ubiegłego roku ;rozpoznanie -chondromalacja lV stopnia kłykcia przysrodkowego uda kolana lewego oraz III stawu rzepkowoudowego i kłykcia przysrodkowego piszczeli. Całkowity brak chrząstki stawowej.
W październiku byłam w sanatorium na rehabilitacji która nie dała żadnej poprawy. Zastrzyki z kwasem hialuronowym jak i z osocza nie dały także żadnej poprawy. Mam 46 lat, chodzę o kuli.Lekarz prowadzący wyczerpał już swoje możliwości leczenia. Zasugerował endoprtezę,byłam już u dwóch lekarzy którzy mnie zbyli twierdząc że jestem za młoda na przeszczep,polecajac tylko tabletki przeciwbólowe, przecież to nie rozwiąże mojego problemu. Za młoda żeby być zdrowa, jestem zrozpaczona. Proszę mi poradzić co mam zrobić, do kogo się udać.
Z uszanowaniem Katarzyna Biegun.

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Droga Pani Katarzyno,

czy mogłaby Pani napisać skąd Pani pochodzi? W Pani przypadku konieczna byłaby konsultacja ortopedyczna, aby całościowo ocenić stan Pani kolana. Jeśli mieszka Pani na Śląsku to zapraszamy na wizytę, jeśli natomiast w innych rejonach Polski,to być może będzie możliwość skonsultowania Panią przez innego zaprzyjaźnionego ortopedę.

Z pozdrowieniami,

dr n. med. Bogusław Sadlik

  • Guest odpowiedział 4 lata temu
  • ostatnio edytowany 4 lata temu
Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.