Uraz barku

Answered
0
0

Witam,

17 miesięcy temu potrącił mnie samochód i zwichnęłam bark lewy . Korzystałam z pomocy fizjoterapeuty prywatnie jednak bezskutecznie. Mam duży problem z ruchomością która raz sie poprawia a później ogranicza. W efekcie dokucza mi ból całą dobę , uczucie sztywności a w szczególności jakby ręka dużo ważyła. Mam zdiagnozowane zaraz po zdjęciu temblaku(po miesiącu od urazu) zarostowe zapalenie torebki stawowej . Korzystałam już z fizykoterapii:

TERAPULS

Prądy interferencyjne

Jonoforeza

 

Niestety żadne z tych zabiegów nie przyniosły ulgi. Terapeuta nazywa moje schorzenie już jako przewlekłe. Proszę mi doradzić co robić? Lekarz do którego chodziłam dotychczas nawet nie potrafił mi sprawdzić stabilności zasłaniając się owym zapaleniem.

Miałam też moment że dźiwgnęłam coś , blokada jakby ustąpiła i ruchomość była 100 % … Czułam się świetnie jakby nigdy nic mi nie było, ale gdy podniosłam rękę do góry miałam uczucie luźnego barku . Na szczęście zajście widziała koleżanka w pracy bo lekarze nie wierzą że odblokowałam na chwię rękę. Pomimo tych dolegliwości nie zażywam żadnych leków jedynie stosuje miejscowo masc ketonal

 

 

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam

 

 

 

 

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Droga Pani Karolino,

historia choroby jest trochę zagmatwana, ale jeżeli w dalszym ciągu utrzymują się dolegliwości tego barku w postaci sztywności, to należałoby przeprowadzić dokładne badanie i dalszą diagnostykę, aby zaplanować leczenie. Bez tych działań trudno będzie Pani pomóc.

Z poważaniem,

dr n. med. Adrian Błasiak

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.