Uczucie obrzęku(jakby stopa miała eksplodować) bez widocznego obrzęku w wewnętrznej części stopy i jej ból. Przez około 10 miesięcy po skręceniu stawu skokowego.

Answered
0
0

Witam,
10 miesięcy temu skręciłem staw skokowy (najprawdopodobniej),uraz powstał po uderzeniu piłki z powietrza bez kontaktu z podłożem i w tym momencie powstał uraz. Kontynuowałem grę, ze względu na brak obrzęku i bólu ,nie usztywniłem stopy przez kilka pierwszych dni pourazowych .2 tygodnie od wystąpienia urazu do dnia dzisiejszego mam ból w stopie i uczucie obrzęku(wizualnie go nie widać),czuje jakby stopa miała mi zaraz ,,wybuchnąć” odczuwam ten ból w wewnętrznej części stopy. Największy ból i uczucie obrzęku odczuwam chwile po chodzeniu i podczas stania. Miałem wykonany rezonans z którego poza uszkodzonymi więzadłami piętowo-strzałkowymi oraz szyjkowym w zatoce stępu oraz zmiany zwyrodnieniowe powierzchni stawowych kości skokowej oraz łodkowatej (lekarze uznawali to za błahostkę ), wyszło ,że mam kolekcje płynowe,które sięgają ponad górną powierzchnie stawu skokowo-łodkowatego .Tydzień temu zostały usunięte kolekcje płynowe podczas zabiegu(punkcji).Niestety po zabiegu ból jest taki sam a nawet większy. Mam bardzo duże problemy z chodzeniem po zabiegu wręcz olbrzymie ze względu na ból i dyskomfort wywołany uczuciem obrzęku stopy (którego nie widać gołym okiem).Jak temu zaradzić ?Do jakiej placówki mogę się udać z nadzieją otrzymania pomocy ? Serdecznie proszę o opinie Pana Doktora.

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Dzień dobry,

Proszę o informacje z jakiego obszaru Polski Pani kieruje do nas zapytanie. Pomoże to w wyborze placówki, która udzieli Pani kompleksowej pomocy.

z poważaniem

zespół iortopedii

 

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.