Stawy dolne - diagnoza RTG

Answered
0
0

Witam proszę o zdiagnozowanie RTG, czy zdjęcia RTG wykazały, że coś mam nie w porządku z stawem skokowym, kolanem i biodrami.

ZDJĘCIA RTG

Biodra bolą mnie już po 30 minutach chodzenia, a jak byłam dzieckiem miałam zwichnięcie stawu biodrowego po prawej stronie.

Kolano boli mnie w okolicy rzepki, a czasami coś mi przeskoczy, że nie mogę iść, ale po ruszeniu nogą od razu wejdzie na swoje miejsce. Jednak nie zawsze tak jest, bo czasami wchodzi na swoje miejsce po kilku dniach, czasami tygodniach.

Staw skokowy lewy – przeskakuje mi nad kostką i bez stabilizatora nie ujdę. W dodatku jak mam założone buty płaskie i nie uważam jak idę tzn. nie idę ostrożnie to mi przeskakuje nad kostką, a jak mam założone buty na korku to nie muszę uważać jak idę i mi nie przeskakuje. Też póchnie mi prawa stopa.

Wszystkie dolegliwości są od wielu lat, a ortopedzi to lekceważyli lub leczyli nie skutecznie. Mam 33 lata. Dużo siedzę przez problemy z nogami i astmą oskrzelową.

Najlepsza odpowiedź
0
0

Witam,

W celu postawienia pełnej diagnozy proszę wykonać badanie MR kolana rezonansem o mocy 3Tesle oraz proponuje wykonać u nas na miejscu badanie USG stawu skokowego podczas wizyty. Zapraszam na wizytę.

tel. 33 819 9510 lub rejestracja@lukasza.pl

dr n. med. Sadlik Bogusław

 

 

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.