Stawy biodrowe

Answered
0
0

Szanowni Państwo jaka jest szansa leczenia zwyrodnienia stawów biodrowych metodami nieinwazyjnymi w Waszym szpitalu?

W RTG napisano: szpara stawowa strona.biodr.prawego jest niemal całkowicie zniesiona w przedziale górnym. Sklerotyzacja podchrzęstna panewki strony.biodr. z wałowatą osteofitozą i nadbudową kostną stropu panewki, a także sklerotyzacja górnej części glowy kości udowej, z obecnoscia torbielowatych orzejasnien w jej obrębie jako wyraz zmian zwyrodnieniowych. W lewym biodrze to samo i jeszcze”entezofity wielkości ok. 5mm przy dolnym i górnym zarysie krętarza większego kości udowej.

Interesuje mnie cena zabiegu i ich ilosc.

Z poważaniem Maria Czajka

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Witam!

W naszym szpitalu nie wykonujemy takich zabiegów, a to z kilku powodów:

– metody małoinwazyjne, które faktycznie stają się coraz bardziej popularne w rzeczywistości małoinwazyjny mają tylko dostęp (niewielkie cięcia), ale to co dzieje się w środku do nadal duży zabieg i to wykonywany w dużej mierze ,,na ślepo”,

-metoda stosunkowo młoda, a w związku z tym niewiele osób ma praktykę i brak badań odległych porównujących skuteczność – zalecamy ostrożność przy tej metodzie.

U nas wykonujemy klasyczną EPP z dostępu bocznego i niewielkiego cięcia otwartego i mamy b. dobre wyniki, także zapraszamy. Celem ustalenia szczegółów proszę o kontakt z działem planowania zabiegów.

z poważaniem

lek. med. Podsiadło Mikołaj

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.