Rehabilitacja czy ma sens?

Answered
0
0

Jestem ciągle rehabilitowana od kilku miesięcy , z powodu urazu barku. Upadlam na prawą rękę wybijając bark i przy okazji zlamalam obojczyk. problem mój polega na tym że mimo kilku miesięcznej rehabilitacji odczuwam bol mięśni i ścięgien jakbym dopiero zaczęła ćwiczenia. Rehabilitant próbował wielokrotnie na siłę rozciągać przykurcze ale jedyne co sie pojawiało to obrzęk i większy bol. Czekam na wizytę w grudniu u Państwa w klinice , nie ukrywam że nie mogę się doczekać z powodu bólu barku. Zastanawiamy się z rehabilitantami czy jest sens mnie męczyć na siłę przy rehabilitacji skoro ból nie pozwala na ćwiczenia na siłę ?. W ciągu ostatnich dni staramy się utrzymać tą ruchomosc ręki która jest . Ogólnie mam blokadę w barku ale po cwiczeniach raz poczułam lekką blokadę gdy rękę Podnioslam w granicy ruchomości.

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Szanowna Pani,

Niestety na moment obecny postawienie jakiejkolwiek tezy związanej z opisanym przez Panią przypadkiem jest niemożliwe. Podstawę do ww. stanowi tylko i wyłącznie konsultacja lekarska i badanie ortopedyczne.

Jeżeli jest Pani zainteresowana wcześniejszym terminem konsultacji ortopedycznej, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny z rejestracją ogólną Kliniki św. Łukasza pod nr tel.: /33/ 819-95-10.

Równocześnie  – o ile wyraża Pani taką potrzebę – możliwym jest konsultacja Pani przypadku przez zespół rehabilitantów i fizjoterapeutów Rehabilitacji św. Łukasza (www.rehabilitacjalukasza.pl ;  tel.: 600-853-818).

Z wyrazami szacunku,

Kamila Zientek

zespół iOrtopedia.pl

 

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.