Poszukuję kliniki/specjalisty ortopedy traumatologa od spraw beznadziejnych

Answered
0
0

Witam,

Jak w temacie – poszukuję specjalistów od „spraw beznadziejnych”, że się tak wyrażę. Jestem po wypadku sprzed 9 lat. Obecnie zmagam się z jedną nogą, która wskutek bardzo długiego unieruchomienia nie zgina się w kolanie. Noga była uszkodzona tak w udzie jak i podudziu, powikłana procesem zapalnym (usuniętym). Długie unieruchomienie spowodowało zrost kończyny w kolanie, zwłóknienie tkanek, próba uruchomienia (4 lata temu) kolana metodą redresji nie przyniosła skutku gdyż była za słaba przebudowa zmiażdżonej wypadkiem kości udowej, a dziś postęp zrostu, zwłóknienia tkanek, ubytku masy kostnej jest tak duży że nie wiem czy kiedykolwiek zegnę nogę w kolanie. Lekarze prowadzący odzierają mnie ze złudzeń dlatego poszukuję kliniki, w której mógłbym chociaż skonsultować i zweryfikować to stanowisko, być może są szanse jakimiś nowoczesnymi metodami, przywrócenie mnie do sprawności fizycznej większej niż obecna. Chodzę ale noga służy mi jedynie do podpierania.

Proszę o ewentualne sugestie, z usług której placówki bądź z jakiego wybitnego specjalisty usług mógłbym spróbować skorzystać.

Będę wdzięczny za udzielone informacje.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Witaj Krzysztof,

dziękujemy za zapytanie. Rzeczywiście w Twoim przypadku zrost kostny po tylu latach może być już znaczny. Jednak, aby określić stan zaawansowania unieruchomienia konieczne byłoby przedstawienie filmu z badania rehabilitacyjnego oraz wyników TK/MR podczas osobistej konsultacji ortopedycznej u dr n. med. Bogusława Sadlika w Szpitalu św. Łukasza.

Z pozdrowieniami,

zespół iORTOPEDIA.pl

  • Guest odpowiedział 5 lat temu
  • ostatnio edytowany 5 lat temu
Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.