Kręgosłup a komisja lekarska Wojsko Zawodowe

Answered
0
0

Witam
Zostałem zakwalifikowany do „normalnej” jednostki wojskowej teraz czekam na badania :)
Panowie podczas służby przygotowawczej w maju 2015r wysłano mnie na badania do jednostek desantowo-szturmowych ja nie byłem zainteresowany służbą w takiego typu jednostkach ale z ciekawości chciałem zrobić sobie wszystkie badania.

Tam dostałem kategorie do służby wojskowej: Niezdolny do czynnej służby wojskowej w jednostkach desantowo – szturmowych – Kategoria N

Rozpoznanie:
Lewostronne skrzywienie Th-L I stopnia z niespojeniem łuku S1 ze zniesieniem lordozy szyjnej oraz tendencją do kyfotycznego ustawienia na poziomie C3-C5.

Czy ta wada jest poważna i dyskwalifikuję mnie do służby w normalnej jednostce wojskowej co uważacie czy przejdzie to komisję ???
Liczę na odpowiedzi
Pozdrawiam :viktoria:

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Szanowny Panie,

Lekarze specjaliści z zespołu portalu iOrtopedia.pl przypuszczają, iż opisane powyżej zmiany zdają się nie być dyskwalifikujące do normalnej, zwykłej jednostki wojskowej; aczkolwiek rozpoznanie: skrzywienie kręgosłupa I stopnia może być powodowane potencjalną nierównością kończyn.

Proszę wziąć pod rozwagę, iż powyższa informacja bez badania lekarskiego stanowi jedynie informację poglądową i nie może być traktowana jako wiążąca sugestia lekarzy specjalistów w ww. kwestii.

Z wyrazami szacunku,

Redaktor Kamila

zespół iOrtopedia.pl

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.