Co dalej?

Answered
0
0

Witam

Sprawa jest dosyć skomplikowana. Mąż od dłuższego czasu skarżył się na ból barków. Należy on do ludzi bardzo aktywnych i problemy z rękami podciągania mu skrzydła.  Z racji tego że mieszkamy za granicą nie było łatwo o odpowiedniego lekrza który podszedł by do sprawy poważne. Tutejsi lekarze widząc sylwetkę mojego męża twierdzili ze napewno nic mu nie jest i odsyłali do domu z tabletkami przeciwbólowymi. Obecnie przy okazji pobytu w Polsce mąż zrobił rezonans. Moje pytanie dotyczy wyniku rezonansu i co dalej najlepiej jest zrobić- gdzie się udać.

Cytuje opis rezonansu a wygląda on tak:

„Ścięgno mięśnia nadgrzbietowego ścieńczale, w jego obrębie strefy wzmożonego sygnału – uszkodzenie I stopnia. Przestrzeń podbarkowa przewężona do ok.6mm. Znamiona częściowego uszkodzenia stwierdza się również w zakresie ścięgna mięśna podłopatkowego w obecnośći płynu w kletce podkruczej. ”

 

 

 

 

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Witam,

jeśli mąż ma dolegliwości bólowe, które długo się utrzymują, wymaga na pewno konsultacji ortopedycznej, zwłaszcza, jeżeli dodatkowo wynik MRI jest niepokojący. Ja sam oceniam badania obrazowe, ponieważ opis jest zależny od opisującego. Być może mąż wymaga intensywnej fachowej rehabilitacji, jednakże nie mogę niestety nic zalecić bez zbadania go.

Z poważaniem

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.