ból w karku promieniujący na rke

Answered
0
0

Dzień dobry
Od około miesiąca utrzymuje mi się delikatny ból karku, przypominający standardowe „zawianie”, promieniujący na lewą ręke. Myslę, że spowodowany on moze być cwiczeniami po pompkach, po których dwa dni poźniej się zaczął.
Symptomy też są dziwne wg mnie, ponieważ najbardziej nasila on sie, gdy jestem rozluźniony, tj. kładę się spać lub rano a podczas dnia w pracy w ogóle nic nie czuję, mimo wykonywania jej ciężkiej fizycznie.
Poruszanie głową we wszystkie strony także nie sprawia mi bólu, nawet jak tamten jest w karku i promieniuje na rekę, w której czasem odczuwam również jakby bardzo delikatny niedowład lub cos takiego….
Dziękuje za wszelkie info! BART

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Szanowny Panie,

Spektrum patologii mogących odpowiadać za tak ogólne (nie specyficzne) objawy jest bardzo szerokie. W pierwszej kolejności należałoby wykluczyć zmiany zwyrodnieniowe w obrębie kręgosłupa szyjnego oraz zespoły bólowe związane z mięśniami tej okolicy. W dalszej kolejności należy przyjrzeć się schorzeniom barku i nerwów obwodowych które mogą dawać podobne dolegliwości. W przypadku utrzymujących się dolegliwości uprzejme proszę o kontakt z lekarzem ortopedą celem leczenia.

z poważaniem

lek. med. Laprus Hubert

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.