Ból kolana oraz wypuklenie z prawej strony

Answered
0
0

witam od 6 miesięcy czekam na artroskopie stawu kolanowego.  Mam uszkodzoną lakotke przyśrodkowa wchodząca w rog tylny więzadło poboczne i krzyzowe również mam wodę.

Noga boli praktycznie ciągle raz bardziej albo mniej ale dziś o 4 rano obudziłam się z tak strasznym bólem jak by ktoś mi noge chciał wyrwać klucie i nie raz tak jak by zaszczypalo.  Nic przeciwbólowe nie pomaga a w dodatku zauważylam od zewnętrznej strony wypuklenie dosyć twarde i czuc pod palcem ze nie jest jednorodny . Jak poloze w bezruchu noge na chwile bol znika ale gdy tylko przekręcę się lub wstanę po prostu bol wraca z podwójna sila ..czy powinnam jechac na sor i skontrolować czy to może być normalne przy uszkodzonej łąkotce?

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Droga Pacjentko.

Nikt uczciwy nie podejmie się oceny Pani sytuacji bez bezpośredniego badania lekarskiego.  Proponuję jednak udać się  do specjalisty ortopedii, a nie  na SOR. Uszkodzenie kolana , które Pani opisuje dotyczy kilku elementów stawu i rzeczywiście bez leczenia operacyjnego- artroskopowego- prawdopodobnie regularnie będzie sprawiać różnego rodzaju kłopoty. Wizyta u specjalisty pozwoli nie tylko rozwiać Pani obawy ale także będzie stanowić instruktaż jak uniknąć kolejnych problemów z kolanem tak aby bezpiecznie dotrwać do terminu planowanej operacji.

Z poważaniem

lek. med. Dajewski Zbigniew

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.