BÓL KOLAN , NÓG

Answered
0
0

WITAMWITAM , OD PRAWIE DWÓCH MIESIĘCY BOLĄ MNIE NOGI , JEST TO BÓL SPECYFICZNY,NIE POTRAFIĘ GO OKREŚLIĆ DOKŁADNIE I NIE POTRAFIĘ TEZ DOKŁADNIE OKRESLIĆ MIEJSCA W KTÓRYM MNIE BOLI PALĄCY SZCZYPIĄCY W OKOLICACH ŁYDEK , W OKOLICACH UDA.TEN BÓL SIE PRZEMIESZCZA NP OD KOLANA DO BIODRA, ALE POWTARZA SIĘ. WYKONUJĄC RUCH STOPĄ, OD RAZU ODCZUWAM BÓL MIĘŚNI ŁYDEK I MROWIENIE. PRZY ZGIĘCIU KOLAN ODCZUWAM PIECZENIE. OD NIEDAWNA ZACZEŁA MNIE TEŻ BOLEĆ PRAWA RĘKA W PODOBNY SPOSÓB I MINIMALNIA LEWA.CZASAMI ODCZUWAM TEŻ MROWIENIE NA CZUBKU GŁOWY.JEST TO TAKIE WRAŻENIE ŻE BOLI STAW A OD STAWU MIĘŚNIE. JEŻELI LEŻĘ I UGINAM NOGI TO ODCZUWAM PIECZENIE KOLAN, ŁYDEK Z PRZODU I Z TYŁU.NATOMIAST NIE MAM UCZUCIA „NIE SWOICH NÓG” CZY TEŻ ZDRETWIENIA.  JESTEM OSOBA AKTYWNĄ , OD MNIEJ WIECEJ 3 LAT CHODZĘ NA ĆWICZENIA 3 RAZY W TYG(TERAZ PRZERWAŁAM) , DODATKOWO CHODZIŁAM NA KIJKACH NORDING WALKING I W SEZONIE JEŻDZIŁAM NA ROWERZE.W ZAŁACZNIK WYNIK REZONANSU KOLANA

Bardzo dobra odpowiedź
0
0

Witam!

W pierwszej kolejności proszę sprawdzić stan kręgosłupa na poziomie szyjnym i piersiowym. W dalszej kolejności sugeruję wykonanie badań laboratoryjnych, by wykluczyć choroby autoimmunologiczne i zapalne.

Rozsiane dolegliwości wskazują, że jeżeli przyczyna jest somatyczna to może mieć ona swoje żródło w zmianach uciskowych na poziomie kręgosłupa.

Wynik rezonansu niedostępny.

z poważaniem

lek. med. Podsiadło Mikołaj

M.Podsiadło

Znaleziono 1 wynik
Twoja odpowiedź

Proszę się aby przejść dalej.