Szkolenie ON-LINE: Artroskopia kolana dla początkujących – cz.1 już 10 grudnia 2020r.

0

W związku z sytuacją pandemiczną z jaką przyszło się zmierzyć nam wszystkim, w wyniku której pojawiły się zmiany w wielu aspektach życia jakie do tej prowadzono, Klinika św. Łukasza, jako ceniony podmiot szkoleniowy, postanowiła wdrożyć nowy projekt edukacyjny.

Szkolenia ortopedyczne, które do tej pory były prowadzone w trybie stacjonarnym cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Niestety obecna sytuacja, z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich, nie pozwala obecnie organizować takich spotkań.

Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom lekarzy, w odpowiedzi na liczne prośby, podjęto decyzję o wdrożeniu nowej formuły szkoleń – czyli prowadzenie kursów w trybie online, w formie interaktywnej transmisji na żywo, z możliwością czynnego udziału w szkoleniu.

Każdy uczestnik, ma możliwość uczestnictwa w szkoleniu zdalnie, udziału w dyskusji na żywo, ankietach i quizach. Po zakończeniu szkolenia otrzymuje również zaświadczenie uczestnictwa.

Szkolenie ON-LINE: Artroskopia kolana dla początkującychcz.1 odbędzie się już 10 grudnia 2020r. w godz. 15-19, natomiast cz.2 zaplanowana jest w dniu 17 grudnia 2020r. w godz. 15-19.

Zapraszamy do udziału zainteresowanych lekarzy specjalistów i w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Kalendarz szkoleń na 2021r. zostanie ogłoszony na przełomie stycznia i lutego 2021r.

https://iortopedia.pl/szkolenia/

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply